PŮJČKA NA COKOLIV / KONSOLIDACE

STOP VYSOKÝM SPLÁTKÁM!

Díky konsolidaci s výhodnějším úrokem můžete snížit své měsíční splátky až o 50%. Vyplňte formulář a získejte nabídku na míru – bez zajištění, s možností splácení až 20 let

Úrokové sazby jsou nyní výhodné – nenechte si ujít šanci ušetřit!

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami a prohlašujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů.

PROČ S NÁMI?

Teď už se úvěru bát nemusíte! Oproti přímému jednání s bankou získáte s námi konkrétní výhody, které opravdu pocítíte.

konsolidace refinancování půjček
hlavní logo uvery-chytre-logo

Teď už to nechte na nás

Formulář

Vyplňte formulář s Vašimi údaji a pošlete nám ho

Kontakt

Zavoláme Vám a společně doladíme veškeré informace

Řešení

Po zvážení všech možností navrhneme řešení a realizaci

Servis

Tím to nekončí. Budeme o Vás pečovat i nadále

FAQ

Nejčastěji kladené otázky

hypotéka a půjčka na cokoliv

Podívejte se, na co se nás ptají lidé, kteří chtějí konsolidovat půjčky nebo řeší hypotéku. Odpovědi by se Vám mohly hodit při rozhodování. Pokud nenajdete něco, co vás zajímá, ozvěte se nám prosím.

Konsolidace – sloučení více závazků bankovních i nebankovních (např. půjčka, kontokorent, kreditní karta) do jednoho úvěru za lepších podmínek.
Refinancování – převedení půjčky s horším úrokem k bance s lepším úrokem.

V podstatě kdykoliv, kdy se na trhu objeví lepší úrokové sazby než je ta, kterou máte vy. Za předčasné splacení se ve většině případů u půjček neplatí žádné poplatky. Takže je možné refinancovat opravdu kdykoliv.

Právě oním refinancováním. Pokud máte v pořádku registry, stálý příjem, tak můžete refinancovat úvěr do bankovní společnosti. Polepšíte si tak v podmínkách splácení. Banky nabízí i lepší úrokové sazby než nebankovní společnosti. Takže se Vám pravděpodobně sníží i měsíční splátka.

Proces schválení trvá od několika minut do druhého dne. Jedná-li se o samotné převedení peněz, je to maximálně do 1 měsíce. Záleží dost na Vaší úvěrové historii a bance, kde žádáte o sloučení.

Je to dost podobné jako u klasického úvěru. Tzn. doklad totožnosti, 3 poslední výpisy z účtu kam chodí peníze, potvrzení o příjmu (formulář od dané banky). Tady však budou potřeba úvěrové smlouvy všech slučovaných půjček.

Jednoduše si odpovězte, jestli splácíte včas a pokud se někdy opozdíte, tak o jakou dobu? (banky tolerují i pár dní, problém jsou měsíce, nebo opakované prohřešky). Měli jste nebo máte exekuce či insolvenci? Pro vetší přehled můžete registry ověřit na webu: kolikmam.cz, Zde stáhnete výpis bankovních i nebankovních půjček.

Minimum, které musíte mít naspořené, pokud jste osoba do 36 let je 10%. Pokud je Vám více, platí pro Vás 20% z ceny nemovitosti. Máte-li v rodině již nějakou nemovitost, můžete ji použít jako zástavu a tím neřešit naspořené prostředky.

(Loan to Value) Výše úvěru vůči hodnotě nemovitosti a udává se v %. Např. cena nemovitosti je 5.000.000,-, a vy si půjčíte 4.000.000,- . Jedná se tedy o 80% LTV. Od hodnoty LTV se odvíjí i úroková sazba.

Banky již 100% hypotéku nenabízejí. Pro takové financování se ovšem dá zkombinovat hypoteční úvěr a úvěr ze stavebního spoření

Teď. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, není důvod k otálení. Úrokové sazby se budou měnit po celou dobu splácení (cca 30 let). Zato ceny nemovitostí však rok od roku porostou.

Nejlépe 2-3 měsíce před koncem fixace. Běžné vyřízení totiž trvá okolo jednoho měsíce. Pokud jsou na trhu výrazně lepší sazby než je aktuálně ta Vaše, dá se řešit refinancování i mimo fixaci. Jen je potřeba vše důkladně propočítat.

Druh hypotéky, kterou si můžete vzít, pokud máte svoji nemovitost do zástavy. Tento druh úvěru lze využít třeba na financování nemovitosti v zahraničí.

POTŘEBUJETE SE PORADIT?

KONTAKTUJTE NÁS

Mohlo by Vás zajímat

Řešíte zamítnutí konsolidace a nevíte z jakého důvodu nebo co v takové situaci dělat dál? Rozhodně není dobré zkoušet to hned u jiné banky. Mohlo by vás to stát zbytečně čas a peníze navíc. Pojďme se podívat, co za tím stojí.
Přemýšlíte nad vlastním bydlením? A napadá vás u toho, zda by bylo možné dostat od státu nějaké zvýhodnění nebo rovnou dotaci? V našem článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět.
Refinancování hypotéky v době fixace vám může ušetřit statisíce korun při poklesu úrokových sazeb. Zjistěte, kdy se refinancování vyplatí, jak maximalizovat úspory a vyhnout se skrytým poplatkům.